- Een salaris en toeslagen volgens de TLN Cao (12,14-15,36)
- 8,33% Vakantiegeld
- 25 Vakantiedagen
- Gratis nascholing code 95
- Aantrekkelijke pensioenopbouw
- Persoonlijke aandacht
- Werken met mooi materiaal
Hou jij van versgebakken brood en ben je in bezit van een geldig C of CE rijbewijs? Dan is deze vacature top voor jou Jij gaat namelijk dagelijks 4400 huishoudens blij maken met vers gebakken broden.
Solliciteer directJe werkdag start rond de klok van 3.00 uur. Je drinkt nog even een bak koffie met je collega. Hierna ga je aan de slag met het inladen van broodkarren en ga je op weg naar de eerste supermarkt. Aangekomen bij de eerste supermarkt pak je de sleutel en de alarmcode en opent het aflevermagazijn. De broodkarren zet je op de klep en zorgt ervoor dat alles netjes in het magazijn staat.
Nadat alle lege retourkratten gezekerd zijn werk je de administratie bij en sluit je het magazijn. Hierna ga je door naar de volgende zeven supermarkten. Rond 9.00 uur zullen de schappen met brood vol zijn. Dat betekent dat je dan bij ons wordt ingezet als vliegende keep. Dit houdt in dat je verschillende ritten voor verschillende klanten kunt gaan rijden, waaronder ook winkeldistributie. Een hele leuke afwisseling!